Lapkričio mėnesio renginiai

Paskelbta: Penktadienis, 15 gruodžio 2017

Lapkričio 10 dieną Karklinių salėje Simono Bušmos atliekama muzika užbūrė klausytojus. Klasikinės gitaros rečitalyje skambėjo italų Nikolo Paganini, austrų Johano Štrauso ir kitų kompozitorių kūriniai.
Dėkojame jaunam, perspektyviam, klasikinės gitaros virtuozui Simonui už didelę dovaną- muziką.

Lapkričio 11 dieną surengta poetės, ilgametės Keturvalakių mokyklos- daugiafunkcio centro darbuotojos Reginos Cikanaitės- Mineikienės knyga ,,Aš čia esu, esu visur...“.
   ,,Juk tiek nedaug tereikia, tik vieno gero žodžio"- viename savo eilėraščių rašo Regina Cikanaitė- Mineikienė. Tokių žodžių kupina antroji jos kūrybos knyga ,,Aš čia esu, esu visur". Tai- poezija iš gyvenimo, iš kasdienės būties, turinčios begalę spalvų ir atspalvių. Kartais šviesesnių, kartais tamsesnių, bet vienodai brangių. Pamatytų, išjaustų, išgodotų... Išmylėtų. Vertindama antrąją Reginos Cikanaitės- Mineikienės knygą rašė redaktorė Laima Vabalienė.
Dėkoju ir tariu AČIŪ visiems, apsilankiusiems knygos pristatyme ir taip pagerbusiems Reginos Cikanaitės- Mineikienės atminimą.
   Knygutes galite įsigyti VB Karklinių filialo bibliotekoje.

Lapkričio 23- osios vakarą Vilma Masaitienė pristatė savo kryželiu siuvinėtų darbų parodą. Nėra žodžių tokiam grožio margumynui apibūdinti. Svarbiausia, kad yra žmonių, kurie semiasi iš jos stiprybės, kūrybinės aistros, ieško kažko nauja. Kiekvienas kūrėjas atskleidžia savo darbuose, kas jam pačiam yra priimtiniausia. Vilmos darbuose gamta, gėlės užima svarbiausią vietą.
Parodos autorės šiltą, jautrų pristatymą papildė Balsupių moterų ansamblio ,,Balsė" (vad. K.Vievesis) atliekamos dainos.

Kultūros renginių organizatorė
Neringa Jankauskienė