Spalio mėnesio renginiai

Paskelbta: Antradienis, 31 spalio 2017

Spalis UDC prasidėjo ypatingu susitikimu su beveik tris mėnesius su dviem savo draugais po Pietryčių Azijos šalis – Malaiziją, Tailandą ir Filipinus, keliavusia karklininiške Martyna Tekoriūte.
   Akistata su laukine gamta, kiekviename žingsnyje lydintis įspūdingas kraštovaizdis, kultūrinis šokas bendraujant su vietiniais, nuotykiai, pavojai..... Pykau, juokiausi, verkiau. Rinkau save po dalelę eidama kiekvieną kilometrą. Radau savo sparnus, o svarbiausia išmokau skristi!... Apibendrindama kalbėjo Martyna pasidalinusi su mumis įspūdžiais iš kelionės po Aziją.
   Bibliotekoje savo rankdarbius eksponavo Vida Senkuvienė ir Ieva Senkutė. Bibliotekos lankytojai ir kaimo gyventojai visą savaitę turėjo galimybę pasidžiaugti labai gražiais ir įvairia technika atliktais darbais.

UDCN911 UDCN912 UDCN913 UDCN914