Merginų futbolo turnyras „Draugystės taurė 2018“

Paskelbta: Antradienis, 22 gegužės 2018

N1007m  Gegužės 22 dieną Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro sporto aikštyne vyko draugiškas merginų futbolo turnyras „Draugystės taurė 2018“, kuriame varžėsi merginos, gimusios 2003 m. ir jaunesnės.      Turnyre dalyvavo 4 komandos iš: Alvito pagrindinės mokyklos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro ir Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro.
   Po įtemtos kovos pirmąją vietą iškovojo Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda. Antroji vieta atiteko Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos komandai, trečiąją vietą užėmė Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro merginos ir ketvirtoji liko Alvito pagrindinės mokyklos komanda. Komandai nugalėtojai ir prizininkėms mokyklos direktorė įteikė taures, o ketvirtąją vietą užėmusiai komandai buvo įteiktas padėkos raštas.
   Turnyre svečio teisėmis apsilankė ir buvęs šios mokyklos kūno kultūros mokytojas, didelis futbolo entuziastas ir puoselėtojas Martynas Karpavičius, kuris atvyko su dovanomis ir kiekvienos komandos geriausiai žaidėjai įteikė po futbolo kamuolį.
Turnyrą organizavo kūno kultūros mokytojas Modestas Saldukaitis.

N10071 N10073 N10072