Mūsų mokiniai savanoriavo futbolo šventėje

Paskelbta: Pirmadienis, 21 gegužės 2018

N10069 Marijampolės “Arvi” futbolo stadione gegužės 21 dieną vyko Europos merginų (iki 17 metų, WU17) futbolo čempionato finalinės rungtynės, kuriose susitiko Vokietijos ir Ispanijos komandos.
   „ARVI arenoje“ vykusioje atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Tokie renginiai tai ne tik sportininkų pasirodymai, bet ir kitų, savanoriauti sutikusių žmonių darbas. Juk labai svarbu yra sportininkų bei žiūrovų pagerbimas, dėmesys sporto mylėtojams ir entuziastams. Norint sukurti įspūdingą šventę, reikalingas yra daugybės žmonių darbas. Tokiai veiklai, dėka Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininko Martyno Karpavičiaus, buvome pakviesti ir mes. Subūrę aštuonių mergaičių (iš 7 ir 8 klasių) ir septynių berniukų (iš 9 ir 10 klasių) grupes, savanoriavome futbolo šventėje.
   Po atidarymo ceremonijos stebėjome įdomias merginų finalines varžybas. Sėdint tarp entuziastingų sirgalių kiekvieną užplūsta azartiška palaikymo dvasia. Šiai nuotaikai pasidavėme ir mes. Tarp sirgalių sutikome ir čempionato talismaną Lapę Snapę, kuris žiūrovams, ypač vaikams, palaikė gerą nuotaiką.
   Toks paauglių įtraukimas į savanoriškas veiklas, skatina juos domėtis sportu, visuomenine veikla.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Biskienė

N10064 N10065 N10066 N10067 N10068