Būrelio „Jaunieji gamtininkai“ nariai dalyvavo konferencijoje

Paskelbta: Ketvirtadienis, 06 gruodžio 2018

N1064m Gruodžio 6 d. Vilkaviškio pradinėje mokykloje vyko respublikinė 1–4 klasių konferencija „Tai įdomu“. Joje sėkmingai sudalyvavo ir pranešimą skaitė mūsų mokyklos „Jaunųjų gamtininkų“ būrelio atstovai: 4 klasės mokinė Deimilė Biskytė ir 2 klasės mokinys Nojus Nemura. Šie mokiniai konferencijos dalyviams pristatė tyrimą „Pažintis su slieku“.
   Mokiniai supažindino su artimoje aplinkoje gyvenančių sliekų kūno sandara, gyvenimo būdu. Aptarė sliekų gamtinę ir praktinę reikšmę, nurodė, kad gamtoje visi organizmai susiję ir yra naudingi.
   Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanomis. Deimilė ir Nojus puikiai jautėsi. Jie džiaugėsi, kad turėjo galimybę dalyvauti konferencijoje. Mokiniai grįžo įgiję naujų įgūdžių, patirties, pagilinę jau turimas žinias.

Būrelio „Jaunieji gamtininkai“ vadovė Rima Dambrauskienė

N10640 N10641 N10642 N10643