Zoologijos sode

Paskelbta: Penktadienis, 02 birželio 2017

Kaip greitai bėga laikas! Tuo spėjo įsitikinti ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai. Rodos, dar tik neseniai rugsėjis nerimą širdelėse pasėjo, o štai, džiugiai nusiteikę, jau vasaros sutiktuves švenčiame!
   Ta proga mažieji išvyko į Kalvarijos savivaldybėje įsikūrusį Zoo parką. Čia apsigyvenę egzotiniai gyvūnai savo prieraišumu, noru bendrauti, stebino ir linksmino mažuosius lankytojus. Teko savo jėgas išbandyti ir skaitymo rungtynėse: kas greičiau perskaitys gana sudėtingus parko gyventojų pavadinimus: guanakai, Kamerūno avys ir ožkos, poni arkliukai, Sibiro ožiai, lamos, asilai, muflonai, zebrai, elniai, kupranugariai... Žinoma, visų ir neišvardinsi, bet kaip nenusifotografuoti prie parko karaliaus liūto, kuris tingiai ilsėjosi ant gulto savo narve, budriai akimis sekdamas mažuosius nenuoramas ir retkarčiais apie savo galybę paskelbdamas tuo abejoti neleidžiančiu balsu.
   Prisidėdami prie Erazmus + programos vykdymo, aptarėme, kuriuos gyvūnus galėtume sutikti Lietuvos miškuose? O jų čia pamatėme ne tiek ir daug! Tai elniai, šernai, vilkai, lapės. Ilgėliau pastoviniavome prie vilkų narvo. Stebėjome nuolat skubančius pilkuosius ir prisiminėme, kiek daug pasakų sukurta apie šį gyvūną, jo piktus, klastingus darbus. Gal todėl šie gyvūnai taip ir nepriartėjo prie mūsų nors trumpam pasisveikinti.
   Mažiesiems parko lankytojams įrengtoje žaidimų aikštelėje supdamiesi sūpynėse ir vaišindamiesi mamų suruoštais skanėstais atsisveikinom su gyvūnais, su pavasariu ir vieni su kitais, išsiskirdami ilgoms atostogoms.

UDCN891 UDCN892 UDCN893