Šv. Florijono dieną sveikinimai ugniagesiams

Paskelbta: Antradienis, 16 gegužės 2017

Gegužės 4-oji Šv. Florijono, ugniagesių gelbėtojų diena. Kartu su ikimokyklinio ugdymo grupės vaikais, auklėtoja ir jos padėjėja išsiruošėme pasveikinti mus saugančių ugniagesių.
Svetingai mus sutiko Rausvės komandos vyr. ugniagesys A. Treikauskas, pademonstravęs į pagalbą skubančią mašiną, turimas priemones. Vaikai padovanojo savo spalvintas ugniagesių mašinas, auklėtoja I. Slibinskienė perskaitė ir įteikė sveikinimą. Visi kartu aptarėme perskaitytus meškiuko Jorio nuotykius su ugnimi.
   Už šiltą priėmimą ir vaišes labai dėkojame A. Treikauskui.
Kultūros renginių organizatorė
N. Jankauskienė