Bibliotekoje paminėta Nacionalinė bibliotekų savaitė

Paskelbta: Antradienis, 16 gegužės 2017

Šiais metais jau 17 kartą buvo minima Nacionalinė Bibliotekų savaitė. Karklinių biblioteka kvietė visus dalintis nuomonėmis, idėjomis, kokios bibliotekos šiandien reikia, kokia ji galėtų būti. Renginio metu pagerbti geriausi 2016 metų bibliotekos lankytojai, skaitovai, aptartos skaitomiausios metų knygos, apžvelgti renginiai. Tą dieną bibliotekoje svečiavosi ir Keturvalakių Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas kun. Arvydas Jakušovas.
   Bibliotekoje svečiavosi ir mažieji skaitytojai ,,Pelėdžiukai" , bei jų auklėtoja I.Slibinskienė, auklėt. padėjėja Z. Šneiderienė. Vaikai iš arčiau susipažino su bibliotekininko profesija: priėmė skaitytojus, juos aptarnavo, rekomendavo knygas, kurias yra skaitę tėveliai ir jiems labai patiko. Kartu prisiminėm mūsų gamintą abėcėlę, o vėliau, pasiskirstę komandomis, statėme knygų pilis, žaidėme, šokome. Džiugu, kad vaikai turiningai praleido laiką bei liko patenkinti viešnage bibliotekoje.

UDCN861 UDCN862 UDCN863 UDCN864