Vaikų Velykėlės Karkliniuose

Paskelbta: Antradienis, 16 gegužės 2017

Velykos - viena gražiausių pavasario gamtos atbudimo švenčių. Kiekvienas nekantriai laukiame šiltų saulės spindulių, pirmų žibučių, medžių pumpurų, paukščių čiulbėjimo, norime pajausti gaivų vėjelį. Vaikai ypač laukia Atvelykio, dar vadinamo Vaikų Velykėlėmis.
   Karklinių biblioteka įsijungdama į „Naisių vasaros“ organizuojamą ir jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą, kvietė visus vaikučius puošti didįjį Velykų margutį. Kad būtų lengviau marginti margutį, reikėjo įveikti skaičių labirintą, kurį ,,suraizgė“ spektaklio- miuziklo atlikėjai. Pagrindinė veikėja Kiškienė Smiltė išleido dukrelės Pilkutę Emiliją ir Mažylę Austėją parnešti dažų iš Genelio Aurimo. Kiškutės savo kelyje sutiko Varlę Milę, Antelės Landrą ir Emą, kurios paįvairino spektaklio-miuziklo nuotaiką. Spalvų padovanojo gėlytėmis ir bitutėmis tapę Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinės ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai“ vaikai. Jų auklėtojai I. Slibinskienei ir muzikos mokytojai J. Burbienei dėkoju už bendradarbiavimą kuriant šventę, spektaklį-miuziklą.
   Popietėje netrūko ir svarbaus akcento – margučių ridenimo. Čia visiems pakako vaikučių krykštavimo, degančių akių ir noro laimėti. Neapsėjome ir be gražiausių margučių rinkimų, šokių, žaidimų. Norisi tikėti – kad vaikučiai ir jų tėveliai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir margučio ryškių spalvų džiugesio parsinešė ir į namus.
Karklinių bibliotekininkė
Neringa Jankauskienė