Svečiuose Edita Lei

Paskelbta: Antradienis, 16 gegužės 2017

Balandžio mėnesį Karklinių bibliotekoje lankėsi magiškojo Fėjų pasaulio kūrėja Edita Lei. Lėlininkė pasakojo vaikams kaip gimsta lėlės, kad kiekviena jų turi savo žmogaus prototipą- jai gerai pažįstamą žmogų realiame pasaulyje. Susirinkusiems buvo įdomu kaip atsiranda lėlių namai, baldai, kokio dydžio knygose vaizduojamas namas, stalas, arbatinis ar puodelis. Knygose subtiliai atskleidžiamos gyvenimiško vertybės – žmogaus ryšys su gamta, su savimi, būtinybė svajoti, blogiui paliekama alternatyva tapti gėriu. Sprendžiamos realios situacijos, išgryninamos emocijos, atpasakojami išgyvenimai. Pasak Editos Lei, knygos gimė todėl, kad žmonės, matydami fėjas, žinotų, ir koks fantazijų pasaulis jas supa, kokioje aplinkoje jos gyvena.
Širdingai dėkojame rašytojai už magišką susitikimą ir linkime sėkmės kūryboje.

UDCN841 UDCN844