BENDRADARBIAVIMAS SU SUVALKIJOS SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ GYVENTOJAIS IR DARBUOTOJAIS

Paskelbta: Antradienis, 04 balandžio 2017

Karklinių bibliotekoje balandžio 4 dieną buvo atidaryta Suvalkijos socialinės globos namų gyventojų darbų paroda pavadinimu ,,Metų laikai" . Pristatymo metu kalbėjusi kultūros darbuotoja Vilma pasakojo apie įvairia veikla užsiimančius gyventojus: kas lipdo, kas piešia, kas mezga ar rašo ir visos nuotaikos atsispindi kūrėjų darbuose. Tą patvirtino savo eiles skaičiusi, į svečius atvykusi, namų gyventoja Lina. Mintimis apie draugystę dalinosi Karklinių kaimo gyventoja Sidona, eiles apie artėjančias Velykas skaitė Regina. Susėdę prie bendro stalo vienos kitas pamokėme dekoruoti kiaušinius, kuriais pasipuošime namus artėjančioms šventėms.
   Užsimezgusi graži draugystė, nuoširdumas ir bendra veikla tęsiasi. Balandžio 14 dieną mūsų kaimo atstovų grupelė, pakviesta darbuotojų Gailutės ir Vilmos, svečiavosi Suvalkijos socialinės globos namuose. Gailutė pamokė mus rišti verbas, o keramikė Edita molio meno subtilybių ir dekoravimo. Smagiai padirbėję, buvome supažindintos su įstaigos įsikūrimo istorija, turėjome trumpą ekskursiją po Suvalkijos socialinės globos namus.

UDCN842 UDCN843 UDCN845