Literatūrinis rytmetėlis vaikams

Paskelbta: Penktadienis, 17 kovo 2017

Ten miške, kur eglės ošia,
   Po pušim sena sena...

Prasidėjo literatūrinis rytmetėlis vaikams. Vasario mėnesį Lietuva minėjo Bernardo Brazdžionio- Vytės Nemunėlio 110 gimimo metines. Mažieji bibliotekos lankytojai ta proga buvo supažindinti su autoriaus biografija. Visi atidžiai klausėsi Ramūno Pociaus skaitomos eiliuotą pasakos apie meškiuką Rudnosiuką, žiūrėjo skaidres su iliustracijomis, aktyviai atsakinėjo į klausimus. Už aktyvų klausymąsi ir atsakinėjimą buvo apdovanoti meškiuko prizais. Rudnosiukas paragino visus būti draugiškais, nesiožiuoti, klausyti suaugusiųjų.

UDCN811 UDCN812