ATŠILO ORAI – PARSKRIDO GANDRAI

Paskelbta: Trečiadienis, 29 kovo 2017

,,Išgirdę šią žinią, kalena gandrai:
Galiausiai sulaukėm – atšyla orai.
Varlėms diriguoti mes trokštam visi.
Tarytum batutos sparnai ištiesti.
Kurkuoja varlytės, klegena gandrai.
Galiausiai sulaukėm – atšyla orai.“

Kovo 24 dieną į ikimokyklinę ,,Pelėdžiukų“ grupę atskrido gandras ir jau nuo ryto siuntė įvairias užduotis, skaičiuotes, žaidimus, estafetes. Kartu su gandru vaikai nukeliavo į pievą pamaitinti gandro, o tada nuskrido į miestą, kur mokėsi praktinių pėsčiųjų eismo taisyklių. Susipažino su šviesoforo spalvomis ir jo reikšmėmis. Kiekvienas pasigamino po gandriuką. Klausėsi bibliotekininkės Neringos Jankauskienės skaitomų eilėraštukų apie gandrą, pasivaišino ,,gandro vitaminais“.
   Puikus oras ir gera nuotaika suteikė daug malonių emocijų.
Auklėtoja Ingrida Slibinskienė

UDCN801 UDCN802 UDCN803 UDCN804