Vasario mėnuo Karklinių DC

Paskelbta: Trečiadienis, 15 kovo 2017

Vasario mėnuo Karklinių DC prasidėjo gražiu, šiltu ,,Po angelo sparnu“ parodos pristatymu. Bibliotekoje visus besidominčius keramika pakvietė susitikti savo autorinių darbų parodą surengusi keramikė, marijampolietė Violeta Bakšenskienė. Ji papasakojo savo darbų atsiradimo istorijas, raštų išgavimo metodus, molio lipdymo subtilybes. Pristačiusi parodą keramikė pakvietė visus susirinkusius nusilipdyti savo angelus. Tik renginiui pasibaigus keramikė prasitarė, kad pirmasis jos mokytojas, suteikęs jai pirmuosius keramikos gaminių kūrimo įgūdžius, karkliniškis Vidas Cikana.
   Vasario 3 dieną legendinio „Armonikos“ ansamblio vadovas, kompozitorius, dainininkas Stasys Liupkevičius kvietė į savo koncertą. Jo metu skambėjo populiariausios dainos „Gromatėlę parašiau“, „Atsiliepk dainoj“, „Žalioj stotelėje“ ir kitos.
   Karklinių bibliotekoje apsilankę vaikai dalyvavo 2016 metų vaikų knygos rinkimuose. Ši graži akcija Lietuvoje vyksta nuo 2005 metų, kurios tikslas- skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo prestižą.
   Šiais metais pasiūlytas vaikiškos knygas mažieji skaitytojai ne tik skaitė ar vartė, bet ir klausėsi pasakojimo apie ką sapnavo ežiukas, kūrė akmenukų koliažą, apžiūrėjo traškančias žvaigždutes,vaidino kiškučių filmuką, pasakojo savo istorijas apie meškį. Didesnieji jiems patikusią knygą nupiešė į vieną didelį filmą, kurį pristatė savo draugams. AČIŪ skaitytojams, kad taip aktyviai ir linksmai dalyvavote knygų rinkimuose!
   Vasario 15 dienos vakarą visi buvo kviečiami smagiai praleisti laiką ir pažiūrėti animacinį filmą ,,Troliai“. Ekstravagantiškos šukuosenos, žavingos išvaizdos ir pasiutusio būdo padarėliai šokdami, dainuodami, linksmino susirinkusius žiūrovus.

UDCN791 UDCN792 UDCN793 UDCN794 UDCN795