Sausio 13

Paskelbta: Trečiadienis, 15 kovo 2017

Laisvė-brangiausia ką turime. Sausio 13-oji skausmu ir krauju paženklinta Lietuvos istorijos data. Tos dienos rytą Karklinių UDC languose sužibo žvakelės, o ikimokyklinės ugdymo grupės vaikučiai, lydimi auklėtojos I. Slibinskienės, lankėsi Karklinių bibliotekoje. Visi kartu uždegėme žvakeles žuvusiems už Lietuvos laisvę, juos pagerbėme tylos minute, stebėjome tos dienos žmonių užfiksuotus įvykius. Vaikai klausėsi ir žiūrėjo susikaupę, surimtėję. Kalbėjome kuo mums yra svarbi laisvė, mūsų Tėvynė. Visų laisvės gynėjų garbei pasigaminome po šviesos skleidėjas-žvakeles, papuošėme jas neužmirštuolėmis. Žvakeles sustatėme į sniegą, kad ir toliau jų šviesa šviestų mūsų laisvės kelyje.
Kultūros renginių organizatorė

UDCN781