Susitikimas su Birute Jakučionyte

Paskelbta: Trečiadienis, 23 lapkričio 2016

Spalio 17 dieną Karklinių bibliotekoje vyko nuoširdus ir atviras pasimatymas su veiklia, žavia ir energijos nestokojančia drauge, rašytoja, dviejų knygų ,,Moteris iš raudonos Audi" ir ,,Mano karūna nematoma" autore Birute Jakučionyte. Rašytoja Lietuvoje žinoma, kaip daugelio socialinių projektų organizatorė: „Aš ir tu – draugiški šeimai“, Ekodaiktai.lt, Ežiukų Dryžiukų klubas, „Kamštelių vajus“, „Lidmania“.  Ji  yra ne tik labai energinga, aktyvi moteris, keturių sūnų mama – ji yra puiki kitų motyvatorė ir įkvėpėja, tad tie, kas nepraleido šio susitikimo,  gavo puikių emocijų ir teigiamos energijos užtaisą.

Spalio 21 dienos popietę ikimokyklinės ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai“ vaikai, jų auklėtojos Ingrida Slibinskienė, Valė Dženkauskienė, muzikos mokytoja Irma Žebrauskienė bei kultūros kultūros renginių organizatorė Neringa Jankauskienė visus pakvietė į ,,Turgaus šventę“. Pasirodė pomidorai, agurkai, kurie pykosi, kas geriau dainuoja. Tad buvo surengtos varžytuvės dainos varžytuvės. Pupelės ir žirniukai pakvietė visus į ratelį. Eilės deklamavo puikios roputės, pasirodymą surengė morka.

Vyko  rudeninės kepuraitės rinkimai, apdovanoti ,,Dėdės Rudenėlio kraitės“ dalyviai. Šiai šventei ruošėsi visa darželio bendruomenė. Aktyvūs buvo ir ugdytinių tėveliai. Turėjome galimybę pasidžiaugti ką užauginome darže ar sode, ką pagaminome ir kuo galime nustebinti šventės dalyvius. Ačiū visiems už įdėtą triūsą auginant ir ruošiant rudenines gėrybes šventės parodai!

Kultūros renginių organizatorė

Neringa Jankauskienė