MOTINOS DIENOS ŠVENTĖ KARKLINIŲ UDC

Paskelbta: Penktadienis, 29 balandžio 2016

Ankstų rytą laimingas mamos  žvilgsnis

Ir skardus vaiko balsas pasveikino pasaulį pranešdamas

apie naujo žmogaus atėjimą.

Kas pamena  tą pačią pirmą dieną, kai mažylis riksmu

pasveikino pasaulį, žengė netvirtą žingsnį?

Tik Tu meni tą didelę ir tokią

mažą pradžią,

Tik Tu atsiminimas esi, paguoda

tik Tu.

Tu, MAMA...

Šilta ir saulėta balandžio 29 – osios popietė Karklinių UDC buvo skirta brangiausio žmogaus pasaulyje - Mamos - dienai paminėti. Daineles ir gražiausius žodelius mamytėms skyrė ikimokyklinės ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai" ugdytiniai. Jiems šventei pasiruošti padėjo auklėtoja I. Slibinskienė ir muzikos mokytoja I. Žebrauskienė. Koncertą tęsė Emilijos ir Austėjos dainos, mamų širdeles suvirpino Lauros, Smiltės ir Aurimo išsakyti žodžiai. Dainas dovanojo liaudiškos muzikos kapela ,,Rausvė" (vad.K. Vievesis), atlikėjų Zitos ir Valės naujai susikūręs duetas, Mamos Valės ir dukros Eglės duetas. Eiles mamoms ir mintimis apie motinystę dalinosi mamos Lina, Oksana ir Aurelija. Nuoširdžiausius žodžius, padėką brangiausiam žmogui skyrė Auksė.

Didžiausia staigmena visiems tapo jaunos, talentingos aktorės ir perspektyvios atlikėjos, soprano Eglės Strumskytės pasirodymas.
   Renginio dalyviai nuoširdžiai dėkojo atlikėjams už puikų renginį, už meilę ir pagarbą Mamai. Renginį organizavo ir vedė kultūrinių renginių organizatorė Neringa Jankauskienė.