Tarptautinė vaikų knygos diena

Paskelbta: Šeštadienis, 02 balandžio 2016

Balandžio 2-ąją, minima Tarptautinė vaikų knygos diena. Ji švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno (1805–1875) gimtadieniu. Tarptautinė vaikų knygos diena pradėta švęsti dar 1967 metais, jos idėją iškėlė Tarptautinė vaikų knygos taryba (IBBY).  Ta proga į Karklinių UDC biblioteką susirinko gausus būrys ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai“ ugdytinių su auklėtoja Ingrida ir padėjėja Zina. Mažieji skaitytojai pasakojo kokias knygeles skaito, kokie mėgstamiausi jų personažai. Visi vartėme knygas, žiūrėjome paveikslėlius,  klausėmės H. K. Anderseno pasakos ,,Bjaurusis ančiukas“. Vaikams labai patiko pasaka, po kurios gavo užduotį – nuspalvinti pasakos herojų.

Karklinių UDC bibliotekininkė

Neringa Jankauskienė