Vaikų Velykėlės

Paskelbta: Antradienis, 10 gegužės 2016

Nors sunkiai iš žiemos snaudulio kėlėsi žolytė, augalai, medžių šakų pumpurėliai, gėlės, bet vis tiek smagiai Karklinių UDC pasitikome balandžio pirmąją.  Džiugu, kad su pavasariu pas mus atkeliavo labai graži, nuotaikinga, pilna džiugesio ir linksmybių šventė – Vaikų Velykėlės.  Ta proga susirinkusiems nuotaikingą spektaklį dovanojo Karklinių kaimo jaunieji aktoriai, vėliau sukvietę visus vaikus šokti, žaisti.

Vaikų Velykėlės- tai šventė visai šeimai. Tad į ją susirinko gausus būrys tėvelių, kurie noriai prisijungė prie margučių ridenimo, popierinių kiaušinių marginimo, kuriuos visi drauge klijavo ant didžiojo Karklinių margučio. Pažaidę ir nudirbę rimtus darbus visi vaišinosi arbata ir skanėstais.

Kultūrinių renginių organizatorė

Neringa Jankauskienė