Kaziuko mugė Karkliniuose

Paskelbta: Ketvirtadienis, 10 kovo 2016

Šį ketvirtadienį Karklinių UDC kvepėjo pyragais ir riestainiais, visus ateinančius į Kaziuko mugę pasitiko liaudiškos muzikos garsai. Mugė išties buvo spalvinga ir triukšminga. Pavasarinę nuotaiką atsinešė atvykęs Kaziukas, kuris žiemą nesnaudė, daug kojinių primezgė, giros prigamino. Darbelius siūlė pirkti mažiausieji ,,Pelėdžiukų“ grupės auklėtiniai su auklėtojomis, tėveliai, seneliai ir svečiai. Kiekvienas dalyvis galėjo pagirti savo originalias prekes, o pirkėjai išsirinkti  pačią tinkamiausią. Baigiantis mugei nė vienas neliko nusivylęs, kiekvienas atrado širdžiai mielą daikčiuką, o prekiautojai patyrė pardavimo džiaugsmą.

Kitąmet vėl lauksime šios bendruomenę jungiančios šventės!