Žiema, žiema, bėk iš kiemo...

Paskelbta: Antradienis, 09 vasario 2016

Vasario 9 dieną ikimokyklinukai susipažino su Užgavėnių papročiais ir tradicijomis, linksminosi, atsakinėjo į klausimus, minė mįsles ir varė žiemą iš visų pašalių. Susitikę su priešmokyklinio ugdymo grupės vaikais ir mokytoja, tėveliais ir Užgavėnių persirengėlių dideliu būriu,  žaidė žaidimus prie Morės. Stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą, patys galėjo tai išbandyti. Kadangi šią dieną reikia valgyti dažnai ir daug, visi vaišinosi arbata, blynais ir gardžia aviečių uogiene.

Už pagalbą rengiant linksmą Užgavėnių šventę labai dėkojam Reginai Mineikienei ir renginių organizatorei Neringai Jankauskienei.

Auklėtoja Ingrida Slibinskienė