Jau Kalėdos...

Nes žvaigždės padangėj
Dainuodamos žaidžia
Ir žaisdamos
Net ant šakų nusileidžia!
Kai medžiuose žvaigždės
Ir pasakos tviska,
Ateina Naujieji
Per žėrintį mišką.

Gruodžio 22 dieną ikimokyklinės grupės vaikučius aplankė Kalėdų senelis su pagalbininke Kiškiene.

Vaikai parodė iš anksto paruoštą programėlę, džiaugėsi atliktais gerais darbais, pagamintais žaisliukais, angelėliais, suverta ir suklijuota mažomis vaikų rankelėmis girlianda ant eglutės.

Kiškienė pakvietė vaikus pasiklausyti pasakėlės apie Neklusnųjį kiškutį. Auklėtojos ir muzikos mokytoja Irma Žebrauskienė kvietė žaisti muzikinius žaidimus su Kalėdų seneliu ir Kiškiene. Kiekvienam senelis įteikė po dovanėlę ir saldumynų krepšelį.

Išlydėję Kalėdų senelį su  Kiškiene, susėdome šiltam pabendravimui prie vaišių stalo, kuriuo pasirūpino mamytės ir tėveliai. Betarpiškas ir atviras auklėtojų, mamyčių, tėvelių ir vaikučių bendravimas sušildė ir atvėrė Kalėdų dvasią kiekvieno širdyje.

Už nuoširdžią pagalbą labai ačiū visiems vaikų tėveliams ir mamytėms, centro darbuotojams, už padovanotą žaliaskarę eglutę – Reginai Mineikienei.

Auklėtoja Ingrida Slibinskienė