Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Karkliniuose

Paskelbta: Trečiadienis, 11 kovo 2015

Į su nepriklausoma Lietuva augusios kartos – mokinių ir studentų – inicijuotą  akciją, „Lietuvai ir man", kurios tikslas - suburti jaunimą netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės 25-ąsias metines, įsitraukė ir mūsų centro bendruomenė. Akcijos metu ikimokyklinės grupės vaikučiai, darbuotojai, bendruomenės nariai pynė trispalves - geltonos, žalios ir raudonos spalvos - draugystės apyrankes, taip išreikšdami tautos vienybę. Jas kovo 10 dieną išdalinome į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą susirinkusiems dalyviams ir žiūrovams. Renginio metu skambėjo centro muzikinio kolektyvo atliekamos dainos, eilėraščius skaitė Regina Mineikienė, Virginija Nemuraitė, Kamilė Kazlauskaitė. Naujienomis apie Lietuvos UDC veiklą pasidalino cento kuratorė Jolanta Puskunigienė.