„Futboliukas“ Keturvalakių mokykloje-daugiafunkciame centre

Paskelbta: Ketvirtadienis, 12 vasario 2015

Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras vieninteliai Vilkaviškio rajone šiais metais laimėjo Lietuvos futbolo federacijos organizuojamą projektą „Futboliukas“.  Ikimokyklinės grupės auklėtoja Jolanta Puskunigienė vasario 4-5 dienomis lankėsi Kaune Nacionalinėje futbolo akademijoje, kur dalyvavo teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, sėmėsi futbolo paslapčių, kurias perduos savo mažiesiems auklėtiniams.

Projekto idėja ir tikslas: futbolas žaidžiamas ir mažose aikštelėse, net ir ten, kur atrodo neįmanoma to daryti. 33% Lietuvos mokyklų neturi sporto salių arba jos neatitinka keliamų standartų, nėra galimybės žaisti 5 prieš 5. Siekiama padėti švietimo ir ugdymo įstaigoms atnaujinti sporto inventorių, o mokytojams suteikti naujų metodinių žinių.

Naudojant smagaus futbolo koncepciją, populiarinamas mažasis futbolas, kuris žaidžiamas mokyklų salėse žiemos metu. Taip  skatinamas vaikų užimtumas, bendravimas ir bendradarbiavimas.

Projekto tikslinė grupė yra mokyklinio amžiaus vaikai – berniukai ir mergaitės.

Auklėtoja Jolanta Puskunigienė