Svečiuose teatras

Paskelbta: Pirmadienis, 19 sausio 2015

Sausio 19 dieną į UDC Karkliniuose atvyko ,,Drakoniuko“ teatras ir ikimokyklinės ugdymo grupės vaikučiams parodė spektaklį ,,Kurmio Zigmo kelionės po platųjį pasaulį“. Tai graži istorija apie tai, kaip Kurmis Zigmas, patikėjęs žvirblių ,,čirškavimu“ apie nepaprastas svečias šalis, išsiruošė ieškoti gražesnės vietos savo namams. Surado daug gražių vietų ir daug sužinojo apie Japoniją, Ameriką, Vokietiją ir kitas šalis, tačiau niekur nerado geresnės vietos už gimtinę Lietuvą. Sugrįžęs kurmis Zigmas į gimtąją pievą pas savo kaimynę karvutę, labai džiaugėsi. Visur gerai, bet namuose geriausia. Vaikučiams spektaklis labai patiko, o ypač gražios dainelės ir nuotaikingi veikėjai.

Auklėtoja            Ingrida Slibinskienė