Uždekim žiburį širdies

Paskelbta: Penktadienis, 05 gruodžio 2014

Adventas yra Dievo laukimo metas, kai stengiamės įžiebti šviesą savo sieloje, kitų širdyse.

Gruodžio 5 dieną Karklinių UDC vyko adventinis vakaras „Uždekim žiburį širdies“. Susirinko gausus Karklinių kaimo bendruomenės ir Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro darbuotojų būrys. Visus atvykusius pasitiko žvakių šviesoje boluojančios pėdutės, kurios vedė į jaukią salę. Čia svečius šiltai sutiko muzikos vadovas Kęstutis Vievesis, visus užbūręs saksafono muzikos melodija. Tikybos mokytoja Jurgita Tumosienė pakvietė nupinti adventinį vainiką, kuris atspindi ramybės ir šviesos laiką. Vainikas  yra vienas iš senųjų simbolių, ženklų iki šiol labai populiarus daugelyje šalių. Savo apskrita forma jis primena žiedą, kuris simbolizuoja susijungimą, vienybę, tobulumą. Advento vainikas mums byloja: artinasi laiko pilnatvė, išsipildymo metas, Viešpats taip arti. Vakaro dalyviai, pindami advento vainiką, jautė vieni kitų šilumą, artumą.

Vėliau klausėmės Vilkaviškio mišraus kamerinio choro „Uosija“ muzikinės programos, kuri  dar labiau sustiprino mūsų laukimą ir priartino prie Šv.Kalėdų.

Centro kuratorė Jolanta Puskunigienė