„Lietuvos krašto apsaugos ministro taurė 2014“

Spausdinti
Paskelbta: Šeštadienis, 01 vasario 2014

Vasario 1 dieną Vilkaviškio sporto mokykla kartu su Marijampolės apskrities futbolo federacija Keturvalakių mokykloje – daugiafunkciame centre organizavo Lietuvos miestelių mažojo futbolo turnyrą „Lietuvos krašto apsaugos ministro taurė 2014”. Turnyre dalyvavo devynios komandos suskirstytos į pogupius: Birštono SC, Karklinių UDC, Čyčkų “Fortūna”, Simno “FK Simnas”, Gelgaudiškio FK “Gelgaudiškis”, Keturvalakių, Mokolų,   Marijampolės “Ryto” pagrindinės mokyklos ir Krosnos mokyklų komandos.

Pasibaigus pogrupio ir ketvirfinalio rungtynėms į pusfinalius iškopė Birštono SC, FK”Simnas”, Karklinių UDC ir Krosnos komandos. Pirmajame pusfinalyje FK “Simnas’ įrodė savo pranašumą įveikę birštoniečius. Antroje poroje kelialapį į finalą iškovojo Karklinių UDC komanda nugalėjusi Krosnos komandą.

Mažajame finale po įtemptų rungtynių Birštono SC komanda 8-6 nugalėjo Krosnos komandą ir pasipuošė bronzos medaliais. Rungtynėse dėl pirmos vietos svečiai iš dzūkijos FK”Simnas” 12-2 nugalėjo  Karklinių UDC komandą ir iškovojo Lietuvos krašto apsaugos ministro Juozo Oleko įsteigtą taurę.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Krosnos žaidėjas Vytautas Ivanauskas pelnęs 25 įvarčius. Geriausiu vartininku išrinktas simnietis Rytis Burneika. Garbingo žaidėjo prizas įteiktas FK “Simnas“ žaidėjui Justinui Šveiteriui.

Rezultatyviausių žaidėjų penketukas:

1. Vytautas Ivanauskas (Krosna) 25 įvarčiai.
  2. Justinas Šveiteris (Simnas) 22 įvarčiai
  3. Albertas Gaulia (Simnas) 18 įvarčių
  4. R. Ratkevičius (Birštonas)17 įvarčių
  5. Adas Galinskas (Karkliniai) 17 įvarčių

Turnyrui prizus įsteigė Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, MAFF, Masinio futbolo asociacija. Turnyrą organizavo treneris Martynas Karpavičius ir Masinio futbolo asociacijos atstovas Ignas Marcinkevičius.

''Lietuvos krašto apsaugos ministro taurės'' nugalėtojai FK ''Simnas komanda su treneriu Juozu Bagdanavičium

''Lietuvos krašto apsaugos ministro taurės'' antros vietos laimėtojai Karklinių UDC komanda

''Lietuvos krašto apsaugos ministro taurės'' trečios vietos laimėtojai Birštono SC su treneriu Kęstu Joneliūnu