Senelio laukėme prikepę meduolių

Paskelbta: Antradienis, 17 gruodžio 2013

Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinės grupės vaikučiai gruodžio 17 dieną Kalėdų senelio laukė stropiai pasiruošę. Prigaminę žaisliukų, girliandų, atvirukų, pasipuošė eglutę ir grupę, išmoko po eilėraštuką ir keletą šokių-ratelių, kad seneliui būtų kuo linksmiau.

Šventės išvakarėse susirinkusios vaikučių mamos padėjo mažiesiems kepti meduolius, kartu juos puošė. Tai buvo tarsi pirmoji šventės dalis. Mamoms vadovaujant vaikai užsiėmė netradicine veikla, kuri visus suvienijo, skatino būti draugiškiems ir tolerantiškiems. Kol meduoliai kepė, mamos gamino angeliukus-dekoracijas, žaidė su vaikais, šoko ratelius.

Mažuosius UDC gyventojus aplankė ne tik Kalėdų senelis! Jį atlydėjo Snieguolė ir du nykštukai. Nykštukė Deimantė deklamavo eilėraštį, o nykštukas Deividas, grojant muzikos mokytojai Irmai, dainavo dainas.

Visi dalyvavusieji šventėje buvo apdovanoti: kas saldainiais, kas dovanėlėmis ar atvirukais. O  gerų emocijų ir pakilios nuotaikos, tikiuosi, visiems užteks ištisus ateinančius metus.

Auklėtoja Jolanta Puskunigienė