Adventinė popietė Karkliniuose

Paskelbta: Penktadienis, 13 gruodžio 2013

Gruodžio 13-ąją, Šv. Liucijos - krikščioniškojo šviesos simbolio vardo dieną, labai tiko susirinkti į  popietę "Advento angelas", kuri vyko UDC Karkliniuose. Dalyvavo virš 40-ies žmonių, nes buvo ir neužsiregistravusių. Apžvelgėme advento reikšmę, pasiklausėme pasakojimo apie žmogaus ir angelo bendrystę,  klausėmės svečių iš Šakių raj. Lekėčių miestelio programos. Svečiai atvežė ir su mumis pasidalino šventa ugnimi, kurią galėjome parsinešti į namus, o kartu atlikta giesmė "Laukiu Kalėdų",  visus labai sujaudino. Prie  gilių kavos, kurią karkliniečių komanda laimėjo per " Protų mūšį" ir arbatos dar ilgai netilo kalbos ir vyko malonus bendravimas su svečiais ir tarpusavy...

Karklinių seniūnaitė Sigita Urbaitienė