Protų mūšis UDC Karkliniuose

Paskelbta: Trečiadienis, 20 lapkričio 2013

„Ką žinau apie Suvalkijos etninę kultūrą?“

Lapkričio 20 dieną Jono Basanavičiaus gimtadienį šventėme dalyvaudami protų mūšyje „Ką žinai apie Suvalkijos etninę kultūrą?“ Renginyje dalyvavo 6 komandos po 5 žmones iš Patilčių, Karklinių, Valavičių, Keturvalakių bendruomenių, Keturvalakių mokyklos mokinių ir darbuotojų. Susirinko  nemažas būrys žiūrovų. Reikėjo atsakyti į 40 klausimų, kiekvienam atsakymui skirta po  40 sekundžių. Suskaičiavus taškus, paaiškėjo netikėtas rezultatas – Karkliniuose vykęs renginys užbaigė „Protų mūšių“ maratoną pačiais aukščiausiais įvertinimais ir net dvi komandos – Karklinių ir Keturvalakių – 20 dieną važiavo į J. Basanavičiaus tėviškėje vykusį finalą, kur Karklinių bendruomenės komanda laimėjo 1 vietą, o Keturvalakių bendruomenės komanda labai džiaugėsi 2-ąja.

„Ką žinau apie Suvalkijos etninę kultūrą?“