Rudenėlio šventė

Paskelbta: Penktadienis, 25 spalio 2013

Spalio 25 dieną į Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro salę rinkosi ikimokyklinės grupės vaikučiai ir jų šeimų nariai. Smalsiai apžiūrėjome kūrybinius darbelius iš Rudenėlio dovanų, kurias kūrė ikimokyklinukai su savo šeimomis. Auklėtoja Jolanta Puskunigienė pakvietė visus į Rudenėlio šventės atidarymą. Vaikučiai prisiminė kokius darbus dirba žmonės rudenį ir kokius įrankius naudoja, drąsiai vardino kokį derlių atnešė Rudenėlis. Klausėmės vaikučių išmoktų eilėraštukų. Auklėtoja Ingrida Slibinskienė pakvietė vaikučius pašokti muzikinį žaidimą-ratelį „Roputė“, o auklėtoja Jolanta Puskunigienė kvietė visus susirinkusius į bendrą žaidimą „Grybs grybs baravyks“.

Kad rudenėlis dar pabūtų, salėje pastatytą medelį papuošėme rudeninėmis spalvomis nusidažiusiais lapais. Po bendros veiklos visi vaišinomės Rudenėlio dovanomis

Auklėtoja Ingrida Slibinskienė