Aktyvi atostogų diena batutų parke

Paskelbta: Ketvirtadienis, 12 liepos 2018

N1027m Liepos 12 d. ,,Atverk duris vasarai” renginių dalyviai rinkosi į paskutinę veiklą – išvyką į batutų parką ,,Jump Space” Kaune. Šią išvyką vaikams dovanojo rėmėjai – vietiniai ūkininkai.
   Batutų parke vaikai ne tik aktyviai leido laisvalaikį, kas jiems suteikė naujų jėgų, energijos, žvalumo, bet ir draugiškai bendravo, aptarė veiklas, dalinosi įspūdžiais apie patirtus emocijas. Mokytoja L. Urbšytė priminė apie fotografijos konkursą ,,Įdomiausias kadras”. Vaikai teigė, kad buvo daug labai įdomių veiklų ir pačius įspūdingiausius kadrus sunku išrinkti. Todėl kiekvienam dalyviui buvo padovanoti nuotraukų koliažai, kuriuose sudėtos nepakartojamos veiklų akimirkos.
   Šia išvyka renginių ciklo „Atverk duris vasarai“ dalyviai simboliškai „užvėrė duris“, palikdami raktą saugoti organizatorei Aušrai Biskienei iki kitų metų.

Organizatorės Aušra Biskienė ir Vilija Urbšienė

N10270 N10271 N10272 N10273