Mokyklos kieme skambėjo „Tautiška giesmė“

Paskelbta: Ketvirtadienis, 12 liepos 2018

N1026m Liepos 6-osios vakarą dalis keturvalakiečių ir svečių rinkosi į mokyklos kiemą paminėti Mindaugo karūnavimo dieną – Valstybės dieną. Ši diena ypatinga – visi pasaulio lietuviai susivienija traukdami „Tautišką giesmę“.
   Susivienijome ir mes: Keturvalakių seniūnija, Keturvalakių bendruomenė bei Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras.
   Skambėjo „Tautiška giesmė“ iš kiekvieno širdies ir nuaidėjo kaip ženklas, kad mūsų, lietuvių, pasaulyje yra keturi milijonai.
   Po giedojimo niekas neskubėjo skirstytis tokią ypatingą dieną nes jau vien buvimas kartu stiprina meilę Tėvynei.
   Visi dalyviai buvo pakviesti į dirbtuvėles, kur galėjo prisiliesti prie Lietuvos nepriklausomybės 100-mečio ir palikti sveikinimą Lietuvai ir lietuviams. Taip pat išbandė „Atverk duris vasarai“ dalyvių – vaikų – gamintus žaidimus: šaškes bei „Domino“. Šaškių varžybose nepralenkiamas buvo Keturvalakių seniūnijos seniūnas Gintautas Urbšys. Vakaro dalyviai gurkšnodami šiltą arbatą šnekučiavosi su seniai matytais pažįstamais. Kas netingėjo ir pašoko ar kamuolį paspardė.
   Šventės akimirkas fotografavo mokytoja Laura Urbšytė.
   Buvo jauku, nuoširdu, vieninga.

Parengė projekto „Atverk duris vasarai“ organizatorės V. Urbšienė ir A. Biskienė

N10260 N10261 N10262 N10263 N10264