Sveikatiada

Paskelbta: Penktadienis, 14 rugsėjo 2018

Straipsnių sąrašas

Projektas ,,Sveikatiada“
   Nuo šių mokslo mūsų mokykloje pradedamas įgyvendinti projektas – ,,Sveikatiada.“ ,,Sveikatiada“ - tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu moksleiviai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja ne vien moksleiviai, bet ir mokytojai, mokyklų ir darželių administracijos darbuotojai ir tėvai.

Sveikatiados planas