Mokyklos kieme šventėme Lietuvos gimtadienį

Paskelbta: Penktadienis, 07 liepos 2017

N631m Liepos 6-osios vakarą dalis keturvalakiečių ir svečių rinkosi į mokyklos kiemą paminėti Mindaugo karūnavimo dieną – Valstybės dieną. Ši diena ypatinga – visi pasaulio lietuviai susivienija traukdami „Tautišką giesmę“.
Susivienijome ir mes: Keturvalakių seniūnija, Keturvalakių bendruomenė bei Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras.
   Skambėjo „Tautiška giesmė“ iš kiekvieno širdies ir nuaidėjo per Keturvalakius, per Suvalkiją, per Lietuvą, per pasaulį.
   Šių metų tradicija – giedoti giesmę ant piliakalnių. Kadangi gyvename lygumų krašte, kur piliakalnių ne taip gausu, palaikydami šių metų iniciatyvą, susipylėme savą, nors ir nedidelį.

Kadangi šventėme Lietuvos gimtadienį, kiekvienas iš šventės dalyvių išsakė linkėjimus Lietuvai. Susirinkusieji linkėjo „stiprybės, neišnykti iš žemėlapio, susikalbėjimo, 3 milijonų gyventojų, kad visi emigantrai grįžtų, meilės, santarvės, laisvės, draugų ir t.t.“ Linkėjimai skriejo iš Keturvalakių seniūnijos seniūno G. Urbšio, Keturvalakių klebono A. Jakušovo, Keturvalakių bendruomenės pirmininko A. Kuršviečio, mokyklos direktoriaus pavaduotojos L. Puskunigienės ir kitų, Lietuvą mylinčių piliečių lūpų.
   Kokia šventė be linksmybių. Juk esant gerai pažįstamų žmonių rate bei savame krašte, nesinori greitai išsiskirti. Todėl šokiai ir dainos dar labiau suartino. Šoko, dainavo visi: tiek močiutės ir tėvukai su anūkais atėję, tiek mamos ir tėčiai su savo atžalomis atvykę.
   Buvo linksma, nuoširdu, vieninga.

Parengė projekto „Atverk duris vasarai“ organizatorės V. Urbšienė ir A. Biskienė

N6311 N6311 N6311 N6311