Straipsniai

LIONS QUEST programos „Laikas kartu“ pristatymas mokyklos darbuotojams

Paskelbta: Antradienis, 05 vasario 2019

Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie socialinį emocinį ugdymą, kuris laikomas viena veiksmingiausių geros vaikų psichikos sveikatos užtikrinimo ir smurto prevencijos priemonių. Teigiama, kad šio ugdymo rezultatas – gyvenime svarbūs įgūdžiai – tai grandis, susiejanti akademines žinias su sėkme mokykloje, šeimoje, bendruomenėje.
   Vasario 4–5 d. mūsų mokyklos mokytojai, administracija ir kiti bendruomenės nariai dalyvavo LIONS QUEST organizuotuose mokymuose. Jų metu turėjome galimybę susipažinti su „Laikas kartu“ programa, kuri skirta priešmokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikams. Taip pat modeliavome pamokas, tėvų susirinkimą, sužinojome naujų mokymo metodų, kurie padės kurti saugią mokymosi aplinką.
   Ši programa bus įgyvendinama nuo 2019–2020 mokslo metų.
   Birželio mėnesį mokyklos darbuotojai dalyvaus kituose LIONS QUEST mokymuos, kur bus pristatyta programa „Paauglystės kryžkelės“, skirta 5–8 klasių mokiniams.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Biskienė

N10700 N10701 N10702 N10703