Straipsniai

Paskelbta: Sekmadienis, 19 spalio 2014

Straipsnių sąrašas

Erasmus+: Comenius tarpmokyklinių Strateginių partnerysčių projektas

„Into the woods - Ab in den Wald“

2014-2017

Nuo šių mokslo metų mūsų mokykloje pradedamas įgyvendinti Švietimo mainų paramos fondo administruojamas Erasmus+: Comenius tarpmokyklinių Strateginių partnerysčių projektas  „Into the woods - Ab in den Wald“ .

Projektas yra finansuojamas (Žiūrėti čia) ir truks 3 metus. Projekto partnerės mokyklos yra

Projektas vykdomas anglų ir vokiečių kalbomis.

Projekto tikslas yra nukreipti mokinius aktyviai dalyvauti veikloje formuojant ekologišką ir socialiai saugią aplinką. Pagrindinis dėmesys bus skirtas miškui. Mokiniai sužinos apie mokyklas partneres ir mokyklų sistemas kitose Europos šalyse, kultūrų ir kalbų įvairovę. Įvertins aplinką, kurioje jie gyvena, susipažins su miškų plotais ir jų valdymais (miškų urėdijos), analizuos miškų svarbą pasakose, eilėraščiuose, dainose. Įgis žinių apie regioninius miškus ir juose esančius gyvūnus, medžius, augalus. Pripažins tikrąją miško vertę bei naudą laisvalaikiui, poilsiui, sportui. Analizuos  taršos pasekmes aplinkai.

Lapkričio 16-19 dienomis vyks pirmasis kontaktinis mokyklų partnerių susitikimas Vokietijoje Brėmene, į kurį vyks mokyklos projekto koordinatorė Jurgita Eidukonienė ir mokyklos direktorė Violeta Šaukščiuvienė. Susitikimo metu bus aptariama artimiausia veikla, kita susitikimo vieta (mokykla partnerė) ir data bei derinami mobilumai (išvykstančių į kitas šalis asmenų skaičius).

Projekto koordinatorė                                       Jurgita Eidukonienė

Kokį naminį gyvūną auginate namuose?