Straipsniai

,,Lapė kviečia į biblioteką"

Paskelbta: Pirmadienis, 26 vasario 2018

Ne kartą esame girdėję, kokią didelę naudą mums teikia knygų skaitymas. Nuo pat darželio laikų buvome mokomi išklausyti auklėtojos sekamų pasakų, vėliau patys jas skaitėme. Su laiku, vertingas žinias knygose pradėjo keisti internetiniai portalai, telefonai ir televizoriai, popierinės knygos virto į elektronines. Kad ir kaip kartais mums nepatinka skaityti, ar, kaip esame linkę sakyti - "neįdomu", paskaitykime ir pagalvokime - kodėl skaitymas yra toks mums visiems svarbus?!
   Kviečiame visus paskaityti, iš Vilniaus knygų mugės, su autorės E. Daciūtės parašu, atkeliavusios knygos ,,Laimė yra lapė", kuri yra išrinkta Metų knyga. Na, o knygą, visą šį laiką, saugos smalsioji laputė, atkeliavusi iš 3 kl.mokinės Deimilės namų.
Parengė bibliotekininkė V. Urbšienė

N9839