Straipsniai

Mokytojų išvyka į renginį – parodą ,,Mokykla 2017”

Paskelbta: Penktadienis, 24 lapkričio 2017

Taip pat mūsų mokyklos mokytojai susipažino su mokyklų sėkmės istorijomis, praktiškai patikrintais ir veikiančiais metodais geros mokyklos link. Ieškojo atsakymų į esminius ugdymo klausimus: ko iš tikrųjų mokome ir kaip turėtume mokyti dabartinius vaikus? Kaip mokytojui suprasti savo mokinį ir jį mokyti? Dažniau panaudoti išmaniuosius įrenginius klasėje, o gal dažniau su vaikais mokytis netradicinėse aplinkose už mokyklos ribų? Kokias mokymo(si) priemones gali naudoti mokytojas bendraudamas su virtualioje realybėje „gyvenančiais“ mokiniais? Kaip įvertinti mokinio pažangą ir pasiekimus? Mokytojos domėjosi naujais leidiniais, išbandė interaktyvias mokymo(si) priemones.
   „Parsivežėme“ idėjų, kurios padės organizuoti patrauklias pamokas mokiniams.

Dailės ir technologijų mokytoja Laura Urbšytė

N6671 N6672 N6673