Straipsniai

Edukacinė pamoka „Augalų galia“

Paskelbta: Trečiadienis, 21 birželio 2017

Įdomiausia mokiniams buvo praktinė užduotis: iš šakelių bei lapų reikėjo įvardinti augalų pavadinimus. Tarp augalų mįslių buvo bulvės žiedas, pomidoro šakelė, dilgėlė, balanda, avietė, krapas, melisa, liepų žiedai ir kiti, kurie dažnai sutinkami mūsų buityje. Tačiau vienas augalas vaikams buvo nematytas. Tai Jericho rožė, dar kitaip vadinama Marijos gėle, amžinąja gėle. Šis augalas neįprastas tuo, kad visą grožį atskleidžia tik pamerktas į vandenį.
   Po pamokos visi susėdo prie stalo išgerti arbatos ir pasivaišinti pačių gamintais saldainiais bei keksiukais, iškeptais su paslaptingu produktu – meile.
   Visi buvusieji pamokoje iš jos išėjo kitokie: vieni protingesni, kiti atradę naujų dalykų, treti laimingesni, dar kiti linksmesni arba tiesiog sotesni.

Parengė renginių ciklo „Atverk duris vasarai“ organizatorės Aušra Biskienė ir Vilija Urbšienė

N6271 N6271 N6271 N6271 N6275