Straipsniai

Sūduvos krašto mokinių darbų konferencija ,,Mūsų darbai – tai mūsų ateitis“.

Paskelbta: Ketvirtadienis, 06 balandžio 2017

Balandžio 6 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Sūduvos krašto mokinių darbų konferencijoje ,,Mūsų darbai – tai mūsų ateitis“, kuri vyko Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykloje-daugiafunkciame centre. 4 klasės mokinė Darija Gražulytė, 7 klasės mokinė Gabrielė Lapuchinaitė ir 9 klasės mokinys Karolis Kazlauskas konferencijoje pristatė mūsų mokykloje vykdytą projektą ,,Auginame gimtosios kalbos medį“. Mokiniai dalyvaudami tokiose konferencijose, ne tik pristato savo nuveiktus darbus, bet ir tobulina viešojo kalbėjimo įgūdžius, susipažįsta su kitose mokyklose vykdytais projektais.

Bibliotekininkė Vilija Urbšienė

N6051