Straipsniai

Svajonės pildosi: viena koja jau Ispanijoje

Paskelbta: Ketvirtadienis, 10 lapkričio 2016

Apibendrinus pasirodymus bei susumavus rezultatus į Ispaniją vyks šie 6 klasės mokiniai: V. Sarpaliūtė, D. Kuršvietytė, S. Kraipavičiūtė, I. Vilkaitytė, L. Markevičiūtė, G. Vosyliūtė, A. Mieliauskas, G. Marazaitė.

Be atrankos su asmeniniais pakvietimais kartu vyks ir 7 klasės mokinė N. Kulbokaitė bei 8 klasės mokinys T. Rutkauskas.

Mokinius lydės mokytojos V. Senkuvienė bei A. Biskienė.

Taigi su nekantrumu laukiame kelionės ir naujų įspūdžių. Ispanija, mes atvykstame!

Parengė 6 klasės vadovė bei Erasmus+ projekto koordinacinės grupės narė A. Biskienė