Straipsniai

Europos kalbų diena 2016

Paskelbta: Pirmadienis, 26 rugsėjo 2016

Savaitę prieš Europos kalbų dieną mokiniai kalbų pamokose kartu su mokytojais rinko, aptarė ir iliustravo patarles. Paruošti plakatai eksponuojami II aukšto fojė.

Mokiniai buvo pakviesti į konkursą ,,Ką žinai apie Europos šalis”, kurio metu turėjo teisingai įvardindinti, iš kokių Europos šalių  yra parvežti  eksponuojami  suvenyrai.  Aktyviausi buvo 6 klasės mokiniai. D. Kuršvietytė teisingai įvardino net 15 iš 24 suvenyrų ir dėl to gavo  prizą.

Sulaukėme  ir ERASMUS+ projekto partnerių iš Ispanijos video sveikinimo. Pamoką baigė muzikos būrelio mokinių  kartu su muzikos mokytoja I. Žebrauskiene atliekama daina.

,,Moki žodį – žinai kelią” sako mums liaudies išmintis. Keliaudamas patiri tai, kas lieka širdy visam gyvenimui. Ar neverta dėl to išmokti  daugiau nei šiandien žinai?

Vyresnioji anglų kalbos mokytoja Vida Senkuvienė