Straipsniai

Vasaros stovykla „Draugystės ratas“

Paskelbta: Antradienis, 07 birželio 2016

Marijampolės kino teatre Spindulys“, vaikai žiūrėjo filmuką „Elfas“, kuris pasakoja apie žmogaus ir mažųjų elfų gyvenimą, jų tarpusavio santykius. Filmukas moko, kad visi gali draugauti, nekenkdami, o padėdami vieni kitiems.

Aplankėme ir VDU Kauno botanikos sodą. Edukacinėje pamokoje mokiniai eksperimentavo, tyrinėdami sužinojo, kaip vyksta neutralizacijos procesai gamtoje, ir kaip galima pripūsti balioną pasitelkus į pagalbą actą ir sodą. O jūs ar žinote? Ir ar žinote, kodėl vandens čiuožikui taip lengvai slysta vandens paviršiumi?

Paskutiniąją stovyklos dieną aplankėme Birštono miestą. Birštono muziejuje mokiniai mokėsi skrebinimo technikos. Vėliau aplankėme Sakralinį muziejų, kuriame yra mažiausia pasaulyje Biblija. Labiausiai stovyklautojams patiko pasivaikščioti Kneipo terapijos takeliu.

Socialinė pedagogė Rūta Pranaitienė