Straipsniai

Laiko sparnais į praeitį

Paskelbta: Penktadienis, 03 birželio 2016

Jaukioje šventėje dalyvavo tėvai, mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai, draugai. Laiko sparnais dešimtokai grįžo į nerūpestingos vaikystės dienas, dalinosi paauglystės akimirkomis ir su jaunatviškomis akimis žvelgė į ateitį. Jie dėkojo tėvams, užauginusiems juos dorais žmonėmis, mokytojams už suteiktas žinias ir galimybę pažinti pasaulį. Devintokams linkėjo gražių ir prasmingų likusių dienų mokykloje.

Pirmoji mokytoja D. Gavėnienė bei mokyklos direktorė V. Šaukščiuvienė negailėjo dešimtokams padrąsinančių prasmingų žodžių.

Išeinančios jau 67 laidos mokiniai kartu su tėvais, mokytojais pasodino medelį, kuris žaliuodamas primins juos.

Paskutinis skambutis – tai išsiskyrimo šventė, išėjimo į kitą kelią pradžia. DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS IR RYŽTO ŽENGIANT TOLYN!

10 klasės vadovė Aušra Biskienė