Straipsniai

Knygos diena

Paskelbta: Trečiadienis, 06 balandžio 2016

Balandžio 6 dieną į susitikimą su priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1–4 klasių mokiniais ir mokytojais atvyko Velykų Bobutė – poetė Zita Gaižauskaitė. Uždėjusi vaikams kaukes – vilko, briedžio, varliuko, viešnia juos įtraukė į savo pasakos veiksmą. Visi noriai vaidino. Poetė ragino vaikus skaityti, mokė saugoti  knygeles, glausti jas prie širdelių. ,,Neskaitoma knygelė pilna ašarėlių“ – kalbėjo Zita Gaižauskaitė. Renginio pabaigoje mokiniai uždavinėjo klausimus poetei, į kuriuos ji atsakinėjo šmaikščiai.

Atsidėkodami poetei už nuostabų susitikimą, pradinių klasių mokiniai Deimilė Biskytė, Darijus Šalčiūnas, Darija Gražulytė ir Airida Šneiderytė deklamavo autorės eilėraščius. Pirmokė Deimilė padovanojo poetei savo piešinį. Velykų Bobutė pažadėjo atvykti ir kitais metais...

Po susitikimo vaikai galėjo įsigyti autorės knygelių, gauti autografą.

Bibliotekininkė Vilija Urbšienė