Straipsniai

Respublikinis projektas ,,Vaikų pasakos apie medžius“

Paskelbta: Penktadienis, 22 balandžio 2016

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Vaikų pasakos apie medžius“, kurį organizavo Kybartų mokykla-darželis ,,Ąžuoliukas“. Visi sukurti pasakojimo žodžiai turėjo prasidėti ta pačia raide, kaip ir teminis teksto žodis. Mūsų mokiniai pasirinko raidę ,,b“ ir sukūrė pasaką apie ,,Beržynėlį“. Sukurtam tekstui sukūrė iliustraciją. Tuo pačiu šis respublikinis projektas, glaudžiai siejosi su mokykloje vykdomu tarptautiniu projektu Erasmus+ ,,Į mišką“.

Pradinių klasių mokytojos Daiva Vilkienė ir Rima Dambrauskienė