Straipsniai

Erasmus + - galimybių mokykla

Paskelbta: Trečiadienis, 14 spalio 2015

Atvykdami į susitikimą kiekvienos delegacijos nariai turėjo užduotį - surinkti ir atvežti savo kraštui būdingą gamtinę medžiagą. Panaudodami  gamtos gėrybes ,,nutapėme” portretą ,,Finge Spaitli”.

Paskutinę viešnagės dieną  apsilankėme  šv. Benedikto vienuolyne. Išgirsta mintis iš Šv. Benedikto Regulos svarbi ir mums, pasauliečiams: ,,Galvok ilgai, kalbėk lėtai, veik atsakingai“.

Kelionės metu turėjome galimybę ne tik pažinti kitą šalį, jos papročius, tradicijas, švietimo aktualijas, bet ir atrasti tarpusavio bendrystę su kitų šalių atstovais, dalyvaujančiais tarptautiniame projekte Erasmus+. O tai, ką gavome ir davėme, VARDAN MOKINIO SĖKMĖS.

Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojos V. Senkuvienė ir D. Vilkienė