Straipsniai

Naujų mokslo metų šventė

Paskelbta: Ketvirtadienis, 03 rugsėjo 2015

Kaip ir kasmet šią dieną apdovanoti geriausiai besimokantys ir mokyklą lankantys, aktyviausiai popamokinėje veikloje dalyvaujantys mokiniai. Padėkos raštai įteikti ir mokytojams bei kitiems mokyklos bendruomenės nariams.

Nuskambėjus pirmam šių 2015–2016 mokslo metų skambučiui, visi mokiniai ir mokytojai rinkosi į klases pirmajai pamokai. Vieniems ji mūsų mokykloje jau paskutinė. Kai kuriems tai įprasta naujų mokslo metų pradžia, kitiems gi, ypač pirmokams, – labai svarbus etapas – tai rimtų mokslų pradžia.

Taigi, kaip linkėjo mokyklos direktorė Violeta Šaukščiuvienė „Kurkime savo svajonių mokyklą. Tegul tai būna miela erdvė visiems bendruomenės nariams“.

Prasmingo bendravimo bei bendradarbiavimo, kantrybės bei energijos 2015-2016 mokslo metais.

Parengė vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja, 10 klasės vadovė  Aušra Biskienė