Straipsniai

Karklinių kaime praūžė futbolo šventė „Mus vienija futbolas“

Paskelbta: Antradienis, 02 birželio 2015

Vykdant šiuos projektus įvyko puiki tarptautinė futbolo šventė, kurioje dalyvavo Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro, Madrido C.P. Francisco Arranz mokyklos mokiniai bei mergaičių futbolo komanda iš Marijampolės futbolo centro.

Futbolo šventę organizavo Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro kūno kultūros mokytojas Martynas Karpavičius, vokiečių kalbos mokytoja ir Erasmus+ koordinatorė Jurgita Eidukonienė ir Karklinių kaimo bendruomenės pirmininkė Jolita Tekorienė.

Mokiniai žaidė futbolą su netradicinio dydžio futbolo kamuoliu bei varžėsi baudinių ridenimo konkurse su „milžinišku“ kamuoliu.  Nugalėtojais tapo svečiai iš Madrido „The Winers“ komanda minimaliu rezultatu nugalėjusi keturvalakiečius. Bronzos medalius iškovojo šeimininkų, karkliniečių,  komanda, po baudinių serijos palaužusi marijampolietes. Visi dalyviai buvo apdovanoti Masinio futbolo įsteigtais prizais: taurėmis, medaliais, suvenyrais.

Milžiniško kamuolio ridenimo rungtyje nugalėtoju tapo karklinietis Laurynas Markevičius, kuriam Karklinių kaimo bendruomenės pirmininkė Jolita Tekorienė įteikė futbolo kamuolį.

Turnyro finalininkams Keturvalakių seniūnas Gintautas Urbšys prisiminimui padovanojo futbolo kamuolius, ant kurių pasirašė visi turnyro dalyviai.

Šventinę nuotaiką sukūrė gausus būrys žiūrovų, pasipuošusių plakatais, balionais, vėliavėlėmis.

Kūno kultūros mokytojas Martynas Karpavičius